IV Zjazd Klanu Michalakow

Witam wszystkich Klanowiczow 

W zeszlym tygodniu udalo mi sie odwiedzic rodzinne strony:) Kilka dni przelecialo bardzo szybko, ale korzystacjac z okazji, udalo mi sie rownież spotkać z Krzysiem Boruckim i odwiedziliśmy miejce zjazdu ' u Koziołka ' w Szamocinie.Czeka na nas z kolejnymi atrakcjami 

Wraz z wlascicielka uzgodnilismy cene noclegu, ktora wynosi 45zł /dobe za łóżko.To nie jest kwota za pokój.Zatem np. pokój 2-osobowy wyniesie 90zł. itd.

Dostępnych jest 45 miejsc noclegowych....w pokojach 2,3 osobowych....PILNE !Mamy zatem ogromna prośbę aby zastanowić sie nad rezerwacja noclegu, badź noclegów (piątek , sobota) PILNE ! Prosimy skonsultowac sie z bliskimi i do 15 grudnia pisemną rezerwację zgłaszac do Krzysia Boruckiego na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opłata za nocleg/i do uiszczenia na miejscu.

Ustaloną kwotę w wysokosci 50zl/osobę prosimy wpłacać na konto podane poniżej.

EWA CODRO 
UL.ŚWIERKOWA 40 
89-300 WYRZYSK
NR KONTA 50 1020 5558 1111 1420 7900 0083

W razie jakichkolwiek pytań lub pomyslów piszcie...Można się również komunikować ze mną bądź Krzysiem Boruckim na facebooku.

Wyzej wymieniona kwota tj 50zł/osobe....Sa to koszty zjazdowe (np. obiad,naczynia plastikowe, napoje i dodatkowe atrakcje